Slobozia un oras curat!

La inițiativa domnului Primar Dragoș SOARE, Sâmbătă, 17 Aprilie 2021, pentru a veni în sprijinul DADP, personalul din cadrul Primăriei cât și din cadrul instituțiilor subordonate va participa activ la acțiunea de igienizare a orașului.
 Considerăm că puterea exemplului îi motivează și pe ceilalți locuitori ai orașului nostru să se implice în păstrarea curățeniei orașului nostru. Cu toții ne dorim să trăim într-un mediu curat și armonios și este de datoria noastră să păstrăm curățenia, dând dovadă de spirit civic!
Obiectivul acestei acțiuni este conștienizarea importanței păstrării curățeniei. Cu toții ne dorim să trăim într-un mediu curat și cu toții suntem responsabili de păstrarea curățeniei.
 Această acțiune este primul pas în acest sens și sperăm ca fiecare locuitor al orașului să conștientizeze eforturile și să contribuie la păstrarea curățeniei pentru a asigura un mediu de viață sănătos.

Comment

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.