Bre, dacă un om are altă opțiune politică decât tine (una care nu presupune extremism) asta nu înseamnă că e prost, nebun, milog sau hoț. Înseamnă că democrația funcționează. Iar dacă tu, „în numele democrației”, zbieri la el, îl jignești sau îl consideri dușman, înseamnă că n-ai înțeles ce va să zică democrația aia pe care crezi că o aperi.
Asta, deoarece i-am văzut pe mulți în „orgasm” ca urmare a prestației „inteligente” a lui Cioloș. Adevărul este că asta-i menirea unui prim ministru: să jignească și să facă spectacol. Și asta e calea spre bine a unui popor – scandalul și mocirla.
De la bun început, l-am asemănat pe Cioloș cu Boc. Mi s-au părut a fi din aceeași poveste.
Dar, las’ că-i bine: dacă pâinea e din ce in ce mai proastă, măcar circul să fie mai bun!
Eu nu sunt fan PSD,nu sunt fan Antena 3,dar sunt de acord ca dl.Ciolos a fost MARLAN atiunci cand a spus ca „nu se teme de mocirla” si ca va mewrge la Sinteza Zilei.
ApreciazăApreciază
E vorba de educatie, de cei 7 ani de acasa…Ce sa-i faci, Soros, n-a avut timp sa-i educe!!!
ApreciazăApreciază
de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere!:)
ApreciazăApreciază
Pai aia nici mocirla nu e! E o dejectie de post! Asa cum sunt toate antenele1-2-3, realitatea, romania( asta e un gunoi fara margini), b1 si absolut toate jegurile astea de spalat creiere!
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Gâdea e un oligofren. Mutra spune totul :)))
ApreciazăApreciază
Premierul ne arata ca cea mai buna arma impotriva agresivitatii este o pozitie ferma a decentei. Nu intodeauna cel care tipa mai tare si castiga.
Jos palaria!
ApreciazăApreciază